Csatlakozz hozzánk Ingatlanreferensként!

Érj el sikereket velünk és fejlődjünk együtt!

Új munkatársat keresünk elsősorban Budapest XVI. kerületi irodánkba, de csatlakozhatsz tatabányai csapatunkhoz is!

Feladataid, amennyiben hozzánk csatlakozol:

Új és használt ingatlanok bemutatása
Ingatlanok értékesítése
Tárgyalások szervezése és sikeres lebonyolítása
Szerződéskötések szervezése, együttműködés jogi partnerünkkel
Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
Eredményes, motivált szemlélet

Minket keresel, ha:

Ha olyan munkára vágysz, ami változatos, nem helyhez kötött

Önállóan és eredményesen osztod be az idődet

Ami rád vár:

Egy sikerorientált, folyamatosan fejlődő, támogató és összetartó, családias csapat vár, akkor jelentkezz, ha te is így gondolkozol!

Amit nagyon értékelünk:

  • Kiváló kommunikációs készség, nyitottság, elhivatottság,
  • önálló munkavégzés
  • vállalkozói szemlélet
  • fejlődésre való igény

Elvárásaink:

  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság, saját gépjármű
  • alapvető számítógépes ismeretek,
  • Előny, de nem elvárás: Ingatlanközvetítői végzettség, értékesítésben szerzett tapasztalat

Gamma House JOBS

Amit kínálunk:

Kiemelkedő fizetés

Kiforrott képzési program

Dinamikusan fejlődő családi vállalkozás

Folyamatos tréningek

Szakmai segítség

Támogató és befogadó csapat

Jó munkahelyi légkör

Rugalmas időbeosztás

Érj el kiemelkedő eredményeket és kiemelkedő fizetést!